Ładowanie Wydarzenia

Z niemocy do kobiecej mocy – warsztaty dla kobiet

15 maja 2020; 18:30 - 17 maja 2020; 15:00

Razem z Agnieszką Grin – Walaszek, pasjonatką i instruktorką terapii ruchu, zapraszam Was na wyjątkowy warsztat  w niezwykłym miejscu. Ranczo Palomino to miejsce żyjące swoim rytmem. Wjeżdżając na ranczo zostawiamy troski codzienne za bramą. Tu panuje inny czas, bez pośpiechu, przewartościowany. Tutaj goszczą nas konie. To one są u siebie. Kontakt z nimi jest terapią i ogromną przyjemnością, pozostawia głębokie, niezapomniane wrażenia, działa na wszystkie zmysły. Pozwala łatwiej skontaktować się ze swoją dziką naturą ;), poczuć lekkość i wolność w sobie oraz piękno świata.

W trakcie majowego weekendu będziemy odkrywać swój potencjał w tym, jakie naprawdę jesteśmy i czego naprawdę doświadczamy, również w tych obszarach, które są dla nas trudne. To co może być „skutkiem ubocznym” tego kobiecego warsztatu, to stopniowe odzyskiwanie wewnętrznej miłości, wolności, autentyczności i zaufania, które często zatracamy w wyniku uspołecznienia. Jeżeli jesteś na to gotowa, to zapraszamy. Chcemy wspólnie z Tobą i innymi kobietami stworzyć wspierającą przestrzeń wolną od osądów i ocen.

Będzie to również, a może przede wszystkim radosne spotkanie kobiet . Zabierzcie wygodny strój do ćwiczeń, ale także jakąś chustę lub spódnicę, ewentualnie jakiś kobiecy element, który lubicie. Można przywieźć instrumenty .

Techniki i metody z których będziemy korzystać podczas warsztatu to: porozumienie bez przemocy, uważność, techniki relaksacyjne i medytacyjne, ruch spontaniczny, taniec, śpiew, ruch integralny, joga. Stworzymy wspólną kobiecą przestrzeń, w której będzie miejsce na:

  • poranne i wieczorne ćwiczenia, które będą rano łagodnie budzić ciało i pomogą wsłuchać się w jego potrzeby, a po południu pomogą uwolnić napięcia i wejść w głębszy kontakt ze sobą.
  • warsztaty o doswiadczaniu siebie
  • ćwiczenia ruchowe i oddechowe, które pomagają dostrzec trudne emocje zapisane w ciele oraz łagodne ich odkrywanie i transformowanie
  • nasze osobiste historie i dla naszej wspólnej kobiecej opowieści
  • czas z końmi – w siodle, prowadząc konia z ziemi lub po prostu przebywając w ich towarzystwie.
  • wspólne przygotowywanie i celebrowanie posiłków – obiady ugotuje dla nas Jola, natomiast śniadania i kolacje będziemy przygotowywać wspólnotowo w kobiecych grupach ;).

Szczegóły

Start:
15 maja 2020; 18:30
Koniec:
17 maja 2020; 15:00
Koszt:
460zł
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Agnieszka Grin-Walaszek
Telefon:
609108108
Email:
aga@kcz.org.pl
Strona internetowa:
www.kcz.pl

Miejsce

Ranczo Palomino
Stare Żukowice, + Google Map
Strona internetowa:
http://kcz.org.pl/portfolio/warsztat-dla-kobiet-na-ranczo/