Ładowanie Wydarzenia

Krąg mocy i dbałości.

7 czerwca; 17:00 - 9 czerwca; 15:00

Chcemy Was zaprosić, do wspólnego spędzenia czasu w kobiecym kręgu. Będzie to czas relaksu, odpoczynku i po-wolnej, uważnej pracy – dla siebie i ze sobą. Z samą sobą i sobą nawzajem. We wspierającej atmosferze przyjrzymy się temu, jak o siebie dbać i jak sięgać po swoją kobiecą Moc.

Zaproponujemy Wam rozmowy w Kręgu, pracę z ciałem, mamy dla Was parę pomysłów na poszerzenie świadomości w obszarze dbania o siebie. Będziemy Razem – we wspólnej energii, w oparciu o grupowy proces, będziemy przyglądać się sobie.

A jak myślimy o sobie:

Gosia: Z Moniką znamy się od wielu lat – mijamy się, spotykając czasem przy okazji różnych przed-się-wzięć. Współdziałamy w Konferencji Empatii. To będzie nasz pierwszy, dłuższy, wyjazdowy warsztat. W Monice podziwiam energię i otwartość oraz jej łatwość komunikacji. Wierzę, że te cechy będą wspierać nasz Krąg przez ten wspólny czas.

Monika: W Gosi zachwyca mnie uważność, słuchanie przed gadaniem, patrzenie i widzenie. Ona często wie, zanim ja się dowiem 🙂 

Kim jesteśmy? 
Monika – certyfikowana trenerka NVC. W swojej pracy korzysta z praktyki uważności i focusingu. Miłośniczką kawy i momentów zatrzymanych w kadrze.

Gosia (Rychert-Kita) – psychoterapeutka, doradczyni rozwoju osobistego, humanistkq. Psychologia humanistyczna, zwłaszcza Gestalt i Psychologia Zorientowana na Proces są jej pasją. W Katowicach prowadzi Pracownię Rozwoju Osobistego „Jabłoń”.

Zapisy: monika@swiatzyrafy.pl
Cena: 510 zł – do 23 kwietnia, 560 – od 23 kwietnia
Rezerwacja miejsca następuje po wpłaceniu zadatku w wysokości 300 zł w ciągu 3 dni od otrzymania potwierdzenia wpisania na listę. Pozostała kwotę należy wpłacić w gotówce w dniu przyjazdu.

 

Szczegóły

Start:
7 Czerwiec; 17:00
Koniec:
9 Czerwiec; 15:00
Koszt:
560zł
Wydarzenie Category:

Organizator

Monika Szczepanik
Telefon:
662 007 220
Email:
monika@swiatzyrafy.pl

Miejsce

Biały Dom Antoniów
Antoniów 44
Stara Kamienica, 58-512 Polska
+ Google Map