Oswojona złość

We wrześniu na zaproszenie Zmiany Mamy poprowadzę w Koszalinie warsztat o transformacji złości w duchu neurobilogii i Porozumienia bez Przemocy. Aż dwa razy ponieważ grupa sobotnia zebrała się zanim informacja na dobre poszła w świat. Są jeszcze miejsca w grupie niedzielnej (17 września). Osoby zainteresowane mogą skontaktować się z Olgą z ZmianyMamy. 


Chcesz mieć rację czy relację?

Chciałabym napisać, że zawsze wybieram relację. Tak jednak nie jest. Czasem wybieram rację, a czasem jakby poza moim wyborem wchodzę na ring na którym moje jest moje i basta. Zawsze jednak gdy schodzę z ringu wiem, że relacja daje duzo więcej i to obu stronom. I z takim właśnie przekonaniem prowadzę warsztaty dla par, na które was zapraszam. Do Krakowa w ostatnim weekned sierpnia. W ostatni weekend września z kolei do Białego Domu. To mój pierwszy wyjazdowy warsztat dla par, który poprowadzę wspólnie z Danielem, Inkubatorowym partnerem i przyjacielem. 


Konferencyjne niespodzianki

Właśnie pojawiła się okazja, nawet dwie.
Pierwsza to niespodzianka, którą możecie odebrać w dniu konferencji zgłaszając się do rejestracji. Niespodziankę przewidujemy dla uczestników, którzy wezmą udział w trzech płatnych warsztatach lub wykładach.  
Druga okazja to 10 limitowanych wejściówek na całą konferencję, oczywiście w niższej cenie. Kto pierwszy ten lepszy: https://evenea.pl/imprezy/konferencje/katowice/konferencja-empatii-wejsciowka-160836/?source=directory

 


Kręgi Naprawcze jeszcze raz

7-8 października Tomek Bagiński poprowadzi w Katowicach warsztat Kręgów Naprawczych. Przyjedzie jeszcze raz z tym samym warsztatem bo od miesiąca dostaje zapytania czy jest szansa na powtórkę. 


Konferencja Empatii

Kiedy o niej myślę buzia uśmiecha mi się od ucha do ucha. Wierzę, że takie inicjatywy, a jest ich w Polsce coraz więcej, są szansą dla zmiany w lokalnych społecznościach. Zmiany w kierunku komunikacji, która słucha i słyszy. Komunikacji opartej na równorzędności i równowadze.

23-24 września spotkacie trenerów, których dobrze już znacie: Dorotę Grodecką, Małgosię Rychert - Kitę, Agnieszką Stein, Magdę Sendor, Beatę Kosiacką, Przemka Chruściela, i zupełnie nowe osoby: Agnieszkę Pietlicką, Agnieszkę Rzewuską - Pacę, Justynę Dąbrowską, Tomka Tokarza. I mamy dwóch gości specjalnych: coacha Macieja Bennewicza i neurobiloga Marka Kaczmarzyka

Bilety będą dostępne od następnego tygodnia (po 15 maja).